Van Damme presenteert geavanceerde reinigingsoplossingen op Le Salon du Poids Lourd d'Audruicq

We zijn verheugd om aan te kondigen dat Van Damme dit jaar deelneemt aan Le Salon du Poids Lourd d'Audruicq, hét jaarlijkse netwerkevent voor de transportsector. Dit evenement, dat plaatsvindt van 12 tot 14 april 2024 in Espace Pierre Desmidt, is dé perfecte gelegenheid om professionals uit de transportindustrie te ontmoeten, ideeën uit te wisselen en de nieuwste ontwikkelingen in de sector te ontdekken.

Van Damme op Le Salon du Poids Lourd d’Audruicq - Van Damme au Salon du Poids Lourd d’Audruicq

Een unieke kans om te netwerken en te innoveren

Le Salon du Poids Lourd d'Audruicq brengt elk jaar een indrukwekkende line-up van exposanten samen, variërend van vrachtwagenfabrikanten en leveranciers van transportoplossingen tot experts op het gebied van logistiek en supply chain management. Het is dé plek waar professionals uit de transportsector samenkomen om te netwerken, zakelijke relaties op te bouwen en de nieuwste innovaties te verkennen.

Van Damme: uw partner voor geavanceerde voertuigreiniging

Als toonaangevend bedrijf in de transportsector zijn we enthousiast om onze geavanceerde oplossingen voor het reinigen van voertuigen te presenteren op Le Salon du Poids Lourd d'Audruicq. Ons team zal aanwezig zijn om je te informeren over onze moderne truckwashinstallaties, hogedrukreinigingssystemen en maatwerkoplossingen. We bespreken graag met jou hoe deze oplossingen je transportbehoeften kunnen ondersteunen en je bedrijf naar nieuwe hoogten kunnen brengen.

Kom langs op onze stand

We nodigen je van harte uit om ons te bezoeken op standnummer 130 tijdens Le Salon du Poids Lourd d'Audruicq. Kom langs om met ons team te praten, onze producten te bekijken en meer te leren over hoe we je kunnen helpen je doelen te bereiken in de transportsector.

Mis deze kans niet!

Le Salon du Poids Lourd d'Audruicq is een unieke kans om kennis te maken met de nieuwste trends in de transportsector en om waardevolle contacten te leggen.

We kijken ernaar uit je te ontmoeten op onze stand!

Related posts